MÖBLER / Bord / Skrivbord 10559213
nr 1055 9213
Skrivbord
50/60-tal, längd: 114 cm, djup: 43 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:56:31
6/9 16:50:04
11/9 20:39:31